Čekal jsem, že ve vážanské jámě bude úroda, ale co je moc, to je příliš. Tam snad nějaký magor vysypává celé kontejnery s plastovým odpadem. Vloni jsme stejná místa uklízeli s Barbořicí, letos za 3 hodiny asi 20 pytlů + nějaká ta televize, pračka, pneumatika, stará sekačka... 200m od sběrného dvora. A to jsme zdaleka neposbírali všechno. Tohle už je na nějaké systémové řešení... kamera?


Investice? Kroměříž je bohužel pozadu.

Otázky zodpovězené pro Týdeník Kroměřížska 12.1.2021 Jak hodnotíte investiční plán Kroměříže na rok 2021? Stejně jako předchozí roky - město Kroměříž ...

  • 24/01/2021

Don Quijote de la Těšnovice

Je čas na malé ohlédnutí. V červenci 2015 se na mě jako na zastupitele města obrátilo několik občanů Těšnovic, s žádostí o pomoc. O Těšnovicích jsem do ...

  • 17/04/2021